Ми раді запросити вас на 14-й Всесвітній Конгрес із Суперечок у Неврології, який відбудеться в Лондоні, Великобританія, 26-29 березня 2020 року.

Після успішного CONy 2019, що відбувся в Мадриді, Іспанія, з понад 1100 делегатами з більш ніж 70 країн, наш майбутній CONy 2020 в Лондоні обіцяє бути найбільшим і найяскравішим.

Відмінність CONy з іншими медичними конгресами – це відмінності в структурі. Конференції, як правило інформативні і часто обмежені на обговорення. CONy надає міжнародним експертам платформу для обговорення, тим самим надаючи розширення знань. Маючи таку структуру, конгрес став важливою щорічною подією для членів неврологічної спільноти. Популярність та зростаюча напрямів для дебатів, що вивчалися під час цього щорічного конгресу, принесли чимало інших зустрічей, присвячених різним темам.

Усім нашим учасникам пропонується брати активну роль у конгресі, залучаючи викладачів до відкритого та унікального середовища, представляючи тези для усних та плакатних презентацій та голосуючи на дискусіях на кожній сесії.

Ми сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас на цьому навчальному конгресі високого рівня.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас на CONy 2020 у Лондоні, Великобританія!