Вебінар. ПРОФІЛАКТИКА СУЇЦИДІВ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ для співробітників Міністерства ветеранів

september, 2021

29sep15:0016:00Вебінар. ПРОФІЛАКТИКА СУЇЦИДІВ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ для співробітників Міністерства ветеранів

Event Details

Вебінар буде організовано Міжнародним центром трансферу технологій- Україна (ITTC), що розташований в Інституті психіатрії Київського національного університету імені Тараса Шевченка. ITTC Україна має на меті прискорити прийняття та впровадження доказових та перспективних практик та послуг, спрямованих на лікування залежності та психічних розладів серед різних груп населення.
ITTC Україна пропонує ознайомчий вебінар щодо існуючих практичних підходів до профілактики суїцидів серед ветеранів та буде цікавим для спеціалістів, які безпосередньо працюють з ветеранами та займаються організаційною роботою.

 Спікери: 

LISA BRENNER – експертка в галузі профілактики суїцидів серед ветеранів, Директорка Rocky Mountain MIRECC, департамент ветеранів США, регіональний медичний центр Rocky Mountain, Aurora, США.

RACHEL SAYKO ADAMS – експертка в галузі посттравматичних психічних розладів та супутнього вживання психоактивних речовин, дослідник в Інституті поведінкового здоров’я у Хеллерській школі соціальної політики та управління в Бранддіському університеті, США.

Time

(Wednesday) 15:00 - 16:00

WordPress Theme built by Shufflehound. copyright 2020© Projects Inn all rights reserved
X